?

Log in

Офіційний Мінськ (не плутати зі справжньою Білоруссю) поводиться наче… - Таке собі темне [entries|archive|friends|userinfo]
Сергей Торенко

[ website | Кафе-бар "Виктория" ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[фев. 11, 2017|10:56 am]
Сергей Торенко
[Tags|]

Офіційний Мінськ (не плутати зі справжньою Білоруссю) поводиться наче давно став російською провінцією.

А ось весела історія, що сталась зі мною сьогодні в Мінську. Близько другої ночі до мене в готельний номер нагрянув міліцейський патруль - серйозний і зосереджений. Нічого не пояснюючи, доправили до відділення, почали пробивати по базі, нічого не знайшли. Задзвонили до кгб. Там їм порадили їхати до іншого відділення, Ленінського. В Ленінському знову пробивали по базі, врешті, пояснили - виявляється, мені ще 2015-го заборонено в'їзд на територію РФ (яка прикрість) із формулюванням "за причастность к террористической деятельности". А оскільки Білорусь та Казахстан знаходяться із РФ в одній візовій зоні (не пощастило), то заборона автоматично переходить і до Білорусі з Казахстаном. І якщо неможливість потрапити в Казахстан я ще якось переживу, то за Білорусь прикро. Ночувати довелось у камері. На ранок довго писали пояснювальні, розпитували про тероризм. Зрештою, поставили штамп про заборону в'їзду до Білорусі на невизначений термін.
І ось що я думаю. Дорогі друзі з МЗС та посольства України в Білорусі, це ж неправильно, коли українських поетів арештовують без пояснення й тримають у камері без причини? Правильно ж? Може якось відреагуєте? Давайте, скажімо, розірвемо з ними дипломатичні стосунки. Або оголосимо їм Хрестовий похід. Будь-ласочка.

Сергій Жадан
https://www.facebook.com/sergiyzhadan/posts/1210361042345495
СсылкаОтветить

Comments:
[User Picture]From: niktos12
2017-02-11 09:24 am
Первый комментарий там, в обсуждении, замечательный
"Подобається мені оцей радикалізм від наших митців. Скрипка у відповідь на окупацію Криму пропонував Придністров'я захопити. Незрозуміло правда чим саме це могло допомогти Україні. Сергій Жадан пропонує розірвати відносини з Білорусією. Добре що Журавель тоді не вимагав закрити кордон з Польщею, коли їх з гуртом добу в поліцейському відділку в Польщі протримали."
(Ответить) (Thread)
[User Picture]From: serg_torenko
2017-02-11 10:43 am
Має право. Саме завдяки йому (серед інших) в Харкові зараз не йдуть бойові дії, як в Донецьку.
Поки одні "митці" Харкова розмірковували, що творити можна в будь-якій країні, а інші тікали від Росії в Росію поперед власного визгу, Жадан знімав триколор з будинків Харкова. Тож, має право і на радикалізм.
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: niktos12
2017-02-11 12:36 pm
а... герой нашей истории еще и сам с историей. надо бы его в наш МИД устроить, там таких кадров явно не хватает.
(Ответить) (Parent) (Thread)